ZŠ. 09 | Príprava na Testovanie 5 | Monitor (Ukážka)

Príprava na Monitor 5, formou vypočítaných predošlých testov.

   Pozrite si náhľad

Monitor 5 čaká každého žiaka základnej školy. Mnohí z nás sa ho síce obávajú, ale v skutočnosti sa niet čoho báť. Je to krásny test, ktorý preverí naše schopnosti kresliť, našu predstavivosť alebo schopnosť uvažovať :)

Je to síce už veeeeeľmi dávno ale aj Váš prednášajúci v tomto kurze Robo si Monitorom prešiel (Monitor 9). Aj preňho to bol zvláštny pocit keď všetko vypadalo tak oficiálne a museli sme si sadnúť do školských lavíc a všetci v rovnakú chvíľu písať presne rovnaký test.

Jemu vtedy veľmi pomáhalo počítanie príkladov z predošlých Monitorov aby sa upokojil a aby tento test lepšie zvládol. No a práve preto vytvoril tento kurz, kde si vypočítame staršie ročníky a všetky príklady z týchto Monitorov. A sú to naozaj krásne príklady, preto si každým z nich naozaj pomaly prejdeme a určite všetky hravo zvládnete. No a čo potom? Potom už len stačí si sadnúť nad ten Váš Monitor a s úsmevom ho zvládnuť, keďže budete tak skvelo pripravení :)


 

Začnite teraz!Často Kladené Otázky


Kedy tento kurz začína a kedy končí?
Tento kurz začína práve teraz a nekončí nikdy! Je to len na vás koľko času venujete učeniu sa a ako rýchlo si prejdete dané učivo - vy sa teda rozhodnete kedy kurz začína a kedy končí!
Akým spôsobom sa platí za kurz? Je tento spôsob platby bezpečný?
Pri zakúpení akéhokoľvek kurzu použijete jednoduchú platbu platobnou kartou, z ktorej bude daná čiastka odpočítaná. Potvrdenie o zaplatení Vám bude doručené na emailovú adresu. Platobná karta ktorú ste použili sa priradí k Vášmu profilu a preto ju pri ďalšej platbe nebudete musieť zadávať znovu. Naša platforma využíva systém PayPal vďaka ktorému sú Vaše údaje o platobnej karte a platby v úplnom bezpečí!
Na ako dlho mám prístup ku kurzu?
Pri väčšine kurzov je prístup k materiálom časovo neobmedzený. Jediný kurz pri ktorom je to inak, je “Matematika Pre Stredné Školy” kde si môžte zakúpiť prístup buď na jeden mesiac, alebo jeden rok.
Čo ak som nespokojný s kurzom?
Boli by sme veľmi neradi ak by ste boli nespokojní! V prípade nespokojnosti nás kontaktujte a Vaša reklamácia bude vybavená do 30 dní.
Môžem si kurz zakúpiť aj keď niesom zo Slovenska?
Samozrejme! Ak je váš účet v inej mene ako Euro, tak pri zaplatení kartou bude konverzným kurzom táto platba prepočítaná z danej meny na Euro.

Váš prednášajúci


Robert Barcik
Robert Barcik

Róbert Barcík je zakladateľom B-akadémie a zároveň jej inštruktorom matematiky. V roku 2014 sa inšpiroval Khan Academy a vďaka tohto vzoru vytvoril prvé videá z matematiky, ktoré boli zverejnené na stránke YouTube. Videá bral ako koníček až kým nezistil, že za 10 mesiacov od ich zverejnenia dosiahli viac než 80 000 pozretí. Následne vytvoril dalších 1500 videí, ktoré tvoria obsah B-akadémie na ktorú sa práve pozeráte.