SŠ.13 | Príprava Na Písomnú Maturitu

Príprava na Maturitu, formou vypočítaných predošlých testov.

   Pozrite si náhľad

Maturita je niečo ako prvá zo skúšok dospelosti. Končí ňou naše štúdium na strednej škole. Všetci dobre vieme, že Maturita je vcelku náročná na zvládnutie. Keď som sa na Maturitu z matematiky učil ja, pamätám si, že som robil čokoľvek čo by mi mohlo pomôcť hlavne pri zvládaní písomnej časti. Čo som ale chcel najviac, boli aby si so mnou niekto prepočítal predošlé maturitné testy a ukázal mi, ako sa niektoré náročnejšie príklady riešia. To ale nebolo jednoduché, keďže v škole na hodine na to zvyčajne nebol dostatok času a sám som to jednoducho nezvládal. Taktiež som na internete nevedel nájsť vyriešené maturitné testy.

No a práve kvôli tomu, že mne niečo takéto chýbalo, som sa rozhodol vytvoriť tento kurz :)

Tento kurz spolu s ostatnými kurzami matematiky pre strednú školu, ktoré na B-akadémií nájdete je pravdepodobne tou najlepšou prípravou na maturitnú skúšku akú môžte nájsť. Predošlé maturitné testy som vyriešil a príklady zoradil podľa jednotlivých tematických okruhov. Vaša príprava teda môže vyzerať napríklad takto:

Prezriete si prvú časť príkladov z predošlých maturít (1. Logika a Množiny). Nebudete si celkom istý niektorým z týchto príkladov, tak sa vrátite ku kurzu kde túto látku preberáme a jednoducho sa ju doučíte. Takto si postupne prejdete všetky látky a príklady, ktoré na maturitu budete potrebovať. Super nie? :)

Tento kurz si môžete zakúpiť buď samostatne s neobmedzeným prístupom, alebo v rámci balíčku kurzov "Matematika Pre Stredné Školy". Určite Vám odporúčam druhú možnosť, keďže dostanete prístup ku všetkým kurzom kde vysvetľujem teóriu a bude sa Vám omnoho ľahšie učiť.

Teším sa na Vás v kurze a prajem veľa šťastia s učením matematiky! :)


Osnova Kurzu


  1. Logika a Množiny
Dostupné v dní
dní po zapísaní sa
  4. Mnohočleny
Dostupné v dní
dní po zapísaní sa
  7. Postupnosti
Dostupné v dní
dní po zapísaní sa

Začnite teraz!Často Kladené Otázky


Kedy tento kurz začína a kedy končí?
Tento kurz začína práve teraz a nekončí nikdy! Je to len na vás koľko času venujete učeniu sa a ako rýchlo si prejdete dané učivo - vy sa teda rozhodnete kedy kurz začína a kedy končí!
Akým spôsobom sa platí za kurz? Je tento spôsob platby bezpečný?
Pri zakúpení akéhokoľvek kurzu použijete jednoduchú platbu platobnou kartou, z ktorej bude daná čiastka odpočítaná. Potvrdenie o zaplatení Vám bude doručené na emailovú adresu. Platobná karta ktorú ste použili sa priradí k Vášmu profilu a preto ju pri ďalšej platbe nebudete musieť zadávať znovu. Naša platforma využíva systém PayPal vďaka ktorému sú Vaše údaje o platobnej karte a platby v úplnom bezpečí!
Na ako dlho mám prístup ku kurzu?
Pri väčšine kurzov je prístup k materiálom časovo neobmedzený. Jediný kurz pri ktorom je to inak, je “Matematika Pre Stredné Školy” kde si môžte zakúpiť prístup buď na jeden mesiac, alebo jeden rok.
Čo ak som nespokojný s kurzom?
Boli by sme veľmi neradi ak by ste boli nespokojní! V prípade nespokojnosti nás kontaktujte a Vaša reklamácia bude vybavená do 30 dní.
Môžem si kurz zakúpiť aj keď niesom zo Slovenska?
Samozrejme! Ak je váš účet v inej mene ako Euro, tak pri zaplatení kartou bude konverzným kurzom táto platba prepočítaná z danej meny na Euro.

Váš prednášajúci


Robert Barcik
Robert Barcik

Róbert Barcík je zakladateľom B-akadémie a zároveň jej inštruktorom matematiky. V roku 2014 sa inšpiroval Khan Academy a vďaka tohto vzoru vytvoril prvé videá z matematiky, ktoré boli zverejnené na stránke YouTube. Videá bral ako koníček až kým nezistil, že za 10 mesiacov od ich zverejnenia dosiahli viac než 80 000 pozretí. Následne vytvoril dalších 1500 videí, ktoré tvoria obsah B-akadémie na ktorú sa práve pozeráte.